*Grupa Motylków na wycieczce

DSC_0574_resize

We wtorek 31.05.2016 r. dzieci z grupy „Motylki” wraz z wychowawcą grupy panią Anną Marzec i panią Beatą Krajewską wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw „AQQ” w Kielcach. Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały wyjazdu z okazji Dnia Dziecka. Głównym celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji przestrzennej oraz kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę.

W dniu wycieczki wszystkie dzieci były doskonale przygotowane, pełne dobrego humoru i energii. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. trampoliny, basenu z piłkami, interaktywnej podłogi z grami Magic Floor, która już na samym początku wzbudziła najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły przeciskać się przez liczne tunele, zjeżdżalnie, budować dowolne obiekty z dużych klocków oraz korzystać z wielu innych atrakcji.

W ramach zajęć edukacyjnych w bawialni przedszkolaki rozwijały również swoje zainteresowania i umiejętności kulinarne, ucząc się zasad zdrowego odżywiania podczas samodzielnego przygotowania pizzy. Nasze „Motylki” wróciły lekko zmęczone, ale bardzo zadowolone. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Dzieci przeżyły wspaniałe chwile pełne niezapomnianych pozytywnych wrażeń.

            Serdecznie dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i życzliwość Naszym Kochanym Rodzicom. Dziękujemy !!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddział Przedszkolny. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz