Jedno malutkie serduszko, a szczęścia i radości tak wiele!

25               Jak wszystkim wiadomo, 14 lutego obchodzone jest Święto Zakochanych – Walentynki. Jest to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Co roku w naszej szkole staramy się umilić wszystkim ten jakże piękny moment. Tak było też w tym roku. Dzień św. Walentego, to prawdziwa okazja do wyrażania swoich uczuć, osobom bliskim i lubianym. To idealny dzień aby uczynić to w sposób niezwykły i uroczysty. Dlatego, zgodnie ze szkolną tradycją działała dziś poczta walentynkowa. Jednak w tym roku była ona bardziej widowiskowa i zabawna. Wszyscy chętni uczniowie na przerwach mieli możliwość wrzucenia swoich pocztówek do „miłosnego pudełka”. Walentynki następnie zostały wręczone adresatom. Listy od tajemniczych wielbicieli zostały dostarczone do swych adresatów przez trzy urocze i przesympatyczne listonoszki – miały one naprawdę sporo pracy, bowiem wysłaliście w tym roku sporo serdecznych słów. Rekordzistką w otrzymaniu największej ilości Walentynek okazała się nasza koleżanka z klasy IV – Ania Zapała, a wśród nauczycieli najwięcej „miłosnych liścików” od tajemniczego wielbiciela otrzymała Pani EwaWcisło. W tym wyjątkowym dniu, nie zapomniano również o nauczycielach. Samorząd Uczniowski zadedykował Im przygotowane specjalnie na tę okazję piosenki. Cały dzień przebiegł w miłej atmosferze, którą dodatkowo wzmocniły „ zakochane kawałki ” puszczane na przerwie przez radiowęzeł oraz dekoracje walentynkowe na korytarzach naszej szkoły. Walentynki dostarczyły całej społeczności uczniowskiej wiele emocji i radości. Ten dzień zapadnie w pamięci każdego z nas.

 Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia,

szczęścia miłości i powodzenia 🙂

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz