Bal Karnawałowy

bal

          Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek – 12 lutego w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy, w którym uczestniczyły przedszkolaki oraz uczniowie klas I-VI.  Na ten dzień największa sala w naszej szkole – sala gimnastyczna dzięki zaangażowaniu rodziców zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami i serpentynami.

Przedszkolaki oraz młodsi uczniowie licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie, min: rycerza, wróżki czy kotka. Twarze niektórych uczniów ukryte były pod maskami, które sprawiły, ze byli oni nie do poznania!

Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, wszyscy bawili się doskonale. Bal prowadzony był przez doświadczonych animatorów z kieleckiej firmy Prywatka dla Małolatka , którzy profesjonalnie zajmują się organizacją imprez dla dzieci.  Bal rozpoczęły klowny – Pepi i Buko, które zachęciły dzieci do wspólnej zabawy poprzez szereg tańców integracyjnych w kółku, z balonem, w parach czy tworząc wielki pociąg. Następnie zaprosili oni do sali honorowego gościa, którym okazał się Scooby Doo.     Ta uwielbiana przez uczniów postać sprawiła im wiele radości. Wszystkie dzieci przywitały Scoobiego śpiewając mu piosenkę a on zatańczył z dziećmi. Dalsza część balu obfitowała w zabawy przy muzyce oraz tańce „wygi bańce” zgodnie z upodobaniami uczestników…

     Klowny – w czasie zabawy – za pomocą tajemniczej maszyny „produkowały” bańki mydlane. Dzieci wspaniale się bawiły, brały udział w wielu różnych zabawach. Wspólna zabawa dostarczyła im wiele radości. Na zakończenie imprezy przedszkolaki oraz każda z  klas zrobiła sobie zdjęcie z klownami i Scoobim Doo.

Po wyczerpującej zabawie wszyscy usiedli do słodkiego poczęstunku, który przygotowali dla nich rodzice.

Zabawa karnawałowa była niezwykle udana i zostanie na długo w naszej pamięci. Przypominać będą o tym pamiątkowe zdjęcia, które zastana zmieszczone na stronie internetowej naszej szkoły. Kolejne karnawałowe szaleństwo niestety dopiero za rok…

 Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców a w szczególności panu Emilowi Gołuch i pani Gabrieli Kasperek za ogromne zaangażowanie w organizację Balu dla dzieci! 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddział Przedszkolny, Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz