Biblioteczka Angielska

W naszej szkole powstała prawdziwa biblioteczka angielska!
Zestaw nowiutkich, kolorowych i zachęcających do czytania książeczek zakupiony z pieniędzy, które otrzymaliśmy w ramach programu English Teaching!
Biblioteczka dostępna będzie dla uczniów od klasy 1 do 8. Jej zawartość to przede wszystkim readersy oraz zwykłe książki, takie, jakie na co dzień czytają anglojęzyczne dzieci.
Ideą naszej biblioteczki jest Reading for pleasure czyli czytanie dla przyjemności. Chcemy, żeby nasi uczniowie stopniowo wdrażali się do czytania książek w języku angielskim, żeby robili to z chęcią i zainteresowaniem.

Ta biblioteczka to rozwijanie zainteresowań, przeżywanie książkowych przygód i dowiadywanie się nowych rzeczy, czyli wszystko to, czego na co dzień oczekujemy od książek, tyle że napisane wszystko w języku angielskim.
Mamy nadzieje, że każdy z zainteresowanych uczniów znajdzie coś dla siebie!!
Przypomnijmy: w naszej szkole realizowany jest projekt School English Club, prowadzony w ramach ścieżki programu English Teaching Activities a przedsięwzięcie to dotowane jest przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Fundację Rozwoju NIDA. 

Fotogaleria 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, English Teaching. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz