OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Istnieją daty, które mimo upływu lat pozostają w pamięci.Są wydarzenia, które ożywają i towarzyszą nam na co dzień. Są osoby, które raz poznane wywierają ogromny wpływ na nasze dalsze życie.

        Szkoła jest placówką, która uczy,  wychowuje, poszukuje dobrych wzorców do naśladowania, uczy patriotyzmu i dba o zachowanie tożsamości każdego dziecka i każdego ucznia, Szkoła Podstawowa w Bolechowicach istnieje od 1860 roku, wpisana w tradycję       i życie tej miejscowości.  Ma swoją przeszłość, ma swoją historię, która jest fragmentem życia niejednego  mieszkańca Bolechowic, Woli Murowanej. Dziś przyszedł czas na wybór imienia, wybór patrona dla Zespołu Placówek Oświatowych  w Bolechowicach .Pragniemy aby w sprawie  wyboru patrona i imienia dla naszej placówki mogli wypowiedzieć się wszyscy: uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz mieszkańcy.

Żyjemy w dobie „umierania” autorytetów, więc może, choć ideały Patronów szkół będą stawać się osiągalne, użyteczne  a dzieci i młodzież znajdą wzorce do naśladowania.

Wszystkich, którzy chcą razem z nami wybrać patrona dla naszej placówki, prosimy o składanie propozycji do skrzynki znajdującej się przy wejściu, bezpośrednio w sekretariacie lub drogą elektroniczną na adres: bolechowice10@wp.pl.

Spośród  propozycji zostanie najpierw wyłoniony kandydat z największą ilością głosów proponowany przez: uczniów, rodziców,mieszkańców, nauczycieli i pracowników.

W związku z tym prosimy o podpisanie karteczki : uczeń, rodzic, mieszkaniec, nauczyciel, pracownik. Mile widziane będzie krótkie uzasadnienie wyboru.

Z niecierpliwością czekamy na propozycje do 31 marca 2017.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz