Przedszkolaki w Leśnym Zaciszu

 

Przedszkolaki  z Bolechowic  w „Leśnym Zaciszu” w Lisowie

10 października 2016 r.   wychowawczynie oddziałów przedszkolnych tj p. Ewa Krzysztofek -6 latki, p.Anna Marzec -5 latki,p.Aneta Gruszczyńska -4 latki zorganizowały  wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego „Leśne Zacisze” w Lisowie. Mimo wielu obaw związanych z pogodą,  tego dnia, już wczesnym rankiem zaświeciło słońce, nie tylko na niebie ale i na buzi każdego przedszkolaka.

Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość oglądania zwierząt z bliska. Na każdej zagrodzie widniała informacja o danym zwierzęciu, kraju pochodzenia, czym się żywią itp. Niektóre  zwierzęta można było pogłaskać czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Miejscem, któremu żadne dziecko nie mogło się oprzeć był plac zabaw, na którym znajdowały się huśtawki, zjeżdżalnie, trampolina, mini park linowy, domek z kulkami, ,,małpi gaj” i piaskownice.  Podczas  radosnych szaleństw na placu zabaw, dzieci grupami zapraszane były na gorącą herbatkę oraz smaczne kiełbaski upieczone przez gospodarzy. Nie zabrakło również śpiewów i tańców. Dzieci powróciły do przedszkola pełne wrażeń, zmęczone ale jakże zadowolone.

Ewa Krzysztofek

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz