Warsztaty w przedszkolu

DSC_0304_resize

              Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole zawitał specjalny gość Pani Wiesława Janus z Zespołu Śpiewaczo – Ludowego „Bolechowiczanie”. Dzieci pod czujnym okiem Pani Wiesławy, wychowawczyń wszystkich grup przedszkolnych i Dyrektora Tomasza Gruszczyńskiego przygotowywały się do nadchodzących Świąt Wielkanocnych.
W grupie 5, 6 – Latków przygotowywano wielkanocne palmy, z którymi dzieci udadzą się w niedzielę palmową do kościoła. Dzieci ozdabiały swoje małe palemki kolorowymi kwiatkami i gałązkami bukszpanu. Pilnie słuchały opowieści naszego gościa, który opowiadał o tradycjach wielkanocnych. Zaśpiewały wspólnie piosenkę o śmigusie – dyngusie. W grupie 4 i 3 – Latków zorganizowano malowanie i ozdabianie pisanek. Nasz gość specjalny Pani Wiesława wraz z dziećmi wyklejała pisanki cekinami i innymi kolorowymi elementami. Przedszkolaki wysłuchały pogadanki o symbolach Wielkiej Nocy. Dzieci w podziękowaniu wręczyły Pani Wiesławie ręcznie robioną kartkę świąteczną wraz z życzeniami.

Dziękujemy za miłą i serdeczną atmosferę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddział Przedszkolny, Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz