Karnawał czas zacząć!!! – Zabawa Choinkowa

DSC_0206_resize

      Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Szkoły Podstawowej w Bolechowicach niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w piątek 15 stycznia 2016 r. Była to wyczekiwana przez wszystkie dzieci impreza. Bawili się na niej zarówno przedszkolaki, przebrani w kolorowe kostiumy uczniowie klas I-III, jak i uczniowie klas IV –VI.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami i plakatami zachęcała do szampańskiej zabawy. Uczniowie bawili się do muzyki zespołu „Piotr i przyjaciele”. Wokalista zachęcał do zabawy i tańca. Oprócz wspólnych tańców były również konkursy i zabawy przy muzyce. Na balu nie zabrakło bajkowych postaci. Nagle w szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, smoki, diabły, lwy, krokodyle, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła… Wszyscy uśmiechnięci, w świetnych nastrojach tańczyli i szaleli na parkiecie. Na chwilę wytchnienia i odpoczynku, po tych wyczerpujących tańcach udawali się do swoich sal lekcyjnych, gdzie przygotowany był pyszny, słodki poczęstunek.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej w Bolechowicach należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Ferie trwać będą od 18 stycznia do 31 styczna 2016r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddział Przedszkolny, Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz