Wizyta Mikołaja w Przedszkolu

      Mikołaj

         Wizyta świętego Mikołaja w przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dzień w roku. Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich maluchów. Już od samego rana 04.12.2015 r. przedszkolaki w Szkole Podstawowej w Bolechowicach nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku sań Mikołaja. Jednak tegoroczna nietypowa aura nie przeszkodziła Świętemu, który pojawił się u nas ze swoimi wiernymi pomocnikami Elfami.

Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył do naszego przedszkola na uroczystości z dalekiej Laponii. Cały rok czekał na ten dzień, aby móc wręczyć prezenty. Dzieci cierpliwie na niego czekały i bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Wcześniej za sprawą swoich wychowawczyń p. Ewy Krzysztofek, p. Sylwii Górskiej, p. Anety Gruszczyńskiej i p. Anny Marzec nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które z radością zaprezentowały. Wszyscy obecni z zachwytem obserwowali występy przedszkolaków. Spotkanie z Mikołajem odbyło się w miłej atmosferze przy wspólnej zabawie. Na twarzach dzieci widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował grzeczne dzieci prezentami znajdującymi się w jego ogromnym worku. Każdy przedszkolak w charakterystycznej, czerwonej mikołajkowej czapeczce z radością odbierał słodki upominek. Dzieci Mikołajowi wręczyły własnoręcznie wykonane serwety i gorąco podziękowały za prezenty. Nasz Gość bardzo się ucieszył i zapewnił, że za rok znów do nas przybędzie. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć, które na pewno będą wspaniałą pamiątką. Dziękujemy Ci święty Mikołaju i gorąco zapraszamy za rok! Dziękujemy Wam drodzy Rodzice, że podaliście adres naszego Przedszkola Mikołajowi. I Tobie św. Mikołaju, że wziąłeś go pod uwagę w Swoim grudniowym rozkładzie jazdy.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddział Przedszkolny, Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz