Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzien-Edukacji-Narodowej

              13 października 2015 roku w naszej szkole obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia uczniowie mieli okazję podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony w edukację oraz wychowanie.

Z okazji tego święta uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicy szkolnej, pod kierunkiem pań Anny Koprowskiej, Wioletty Telesiewicz i Bogny Kuźmuk przygotowali apel przeznaczony dla wszystkich nauczycieli i pracowników administracyjnych naszej szkoły. Aktorzy złożyli serdeczne życzenia, wręczając przepiękne, własnoręcznie wykonane laurki, jak również napisane specjalnie na tę okazję wiersze. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Podczas akademii padło wiele miłych słów podziękowań i życzeń pod adresem naszej dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników obsługi i uczniów. Do życzeń dołączyli się również rodzice.

Na zakończenie natomiast przemówił Pan Dyrektor mgr Tomasz Gruszczyński, który serdecznie podziękował wszystkim pracownikom szkoły za trud poświęcenia, jaki wkładają w  proces edukacji oraz w to, by w naszej szkole wszyscy czuli się jak we własnym domu .

Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, to święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują. W tym dniu chcę złożyć wszystkim nauczycielom serdeczne podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów. Za to, że dają najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać dziecku –wykształcenie. – mówił na zakończenie akademii Pan Dyrektor, Tomasz Gruszczyński.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz