Uczeń naszej szkoły w gronie zwycięzców

SKANOWANIE0002_resize

Kilkunastu uczniów Szkoły Podstawowej w Bolechowicach wzięło udział w konkursie plastycznym pt. „Moje najpiękniejsze miejsce” zorganizowanym przez Polską Spółkę Gazownictwa Sp. z o. o.

Celem konkursu była promocja projektu pod tytułem „Przełącz się na gaz”, rozpowszechnianie wiedzy na temat udziału Unii Europejskiej w dofinansowaniu inwestycji realizowanych przez Polską Spółkę Gazownictwa, rozwój umiejętności plastycznych oraz budowanie tożsamości lokalnej wśród dzieci. Konkurs adresowany był do uczniów z terenu gminy Sitkówka – Nowiny i Chęciny.

       Ciekawa tematyka zainteresowała uczniów, a możliwość wykorzystania dowolnej techniki plastycznej jeszcze bardziej rozbudziła fantazję dzieci. Największą motywacją i inspiracją do pracy twórczej była atrakcyjna nagroda główna – rower.

       W dniu 27.04.2015r. poznaliśmy już wyniki konkursu. Uczeń klasy drugiej naszej szkoły Karol Woś, zajął II miejsce.

       Oficjalne wręczenie nagród odbyło się w dniu 28.04.2015r. o godzinie 17.00 w Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach.

     Zwycięzcy serdecznie gratulujemy.

100_1394_resize 100_1395_resize

Miejsce+II+Karol+Woś+II+Klasa+Szkoła+Podstawowa+w+Bole_chowicach_resize

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz