XII Konkurs Humanistyczny Szkół Podstawowych

       pióro-retro-10983089         Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji – XII Konkursie Humanistycznym organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Kielcach. Pierwszy etap odbył się 26 listopada 2014 roku. Wzięło w nim udział 6 uczniów naszej szkoły. Do II etapu przeszły dwie uczennice: Magdalena Wcisło i Joanna Bukowska. Dlatego dnia 15 stycznia 2015 r. jako jedyne reprezentowały Gminę Sitkówka – Nowiny na II powiatowym etapie  Konkursu Humanistycznego w Szkole Podstawowej im ks. Piotra Ściegiennego   w Bilczy. Konkurs dotyczył, m.in. życia i twórczości Józefa Szermentowskiego. Uczennice do konkursu przygotowywała nauczycielka języka polskiego i historii – p. Justyna Wielgus.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz