Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

witajszkolo

         Po dwóch miesiącach odpoczynku, nasi uczniowie wrócili do szkoły. W naszej szkole powitano nowy rok szkolny w poniedziałkowy poranek. O godzinie 8.00 odbyła się uroczysta msza święta celebrowana przez księdza proboszcza Mariana Odulińskiego. Uroczystość na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bolechowicach rozpoczęło wprowadzenie przez poczet flagowy flagi narodowej i odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

Przewodnicząca szkoły – Joanna Bukowska powitała uczniów i rodziców w imieniu Samorządu Uczniowskiego. Następnie z uczniami i rodzicami przywitał się pan dyrektor Tomasz Gruszczyński. Życzył wszystkim aby był to rok pełen sukcesów, pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy, nowych umiejętności i rozwojem własnych zainteresowań, by nauka była dla nich źródłem przyjemności i satysfakcji. Poinformował także, że inauguracja to czas, kiedy po wakacyjnym odpoczynku z nadzieją spoglądamy w przyszłość, tworzymy nowe plany i wyznaczamy drogę ku przyszłym celom. Przed nami kolejny rok pracy, kolejne zmiany wprowadzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej– mówił pan dyrektor. Przedstawił również wychowawców klas i wszystkich nauczycieli uczących w naszej szkole. Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami przeszli do sal lekcyjnych, gdzie omówione zostały kwestie organizacyjne. Od wtorku uczniowie zasiądą w szkolnych ławkach na 10 miesięcy. Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 przewidziano na 26 czerwca.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów. Powodzenia!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz