Zakończenie roku w świetlicy szkolnej

swietlica32         Na zakończenie roku szkolnego w świetlicy odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. W naszej sali licznie zgromadzili się uczniowie w towarzystwie swoich rodziców. Nadszedł czas podsumowania wszystkich działań mówiła pani Anna Koprowska. Dzieci przebywające w świetlicy przez cały rok szkolny nie tylko oddawały się zabawie, ale brały także udział w różnych formach zajęć: edukacyjnych, czytelniczych, teatralnych, plastycznych i sportowych. Uczyły się odpowiedzialności, rozwijały swoje zainteresowania, kształtowały charakter.

Z nieskrywaną ciekawością dzieci oczekiwały na kulminacyjny punkt rozstrzygnięcia konkursu na „Super Świetlika” będący wyrazem ich całorocznej pracy. Za zaangażowanie i aktywny udział w zajęciach świetlicowych z rąk wicedyrektor pani Justyny Wielgus oraz nauczycieli pani Anny Koprowskiej i Wioletty Jantury tytuł „Super Świetlika” otrzymali:

Aleksandra Woś kl. II

Oliwia Wajs kl. II

Sylwia Lasota kl. III

Weronika Jarząb kl. II

Wiktor Kułakowski kl. III

Tomasz Wróblewski kl. III

Katarzyna Twarowska kl. III

Natalia Gruszka kl. II

        Za wyróżniającą się postawę „Pomocną Dłoń” oraz twórczą aktywność plastyczną dyplomy uznania i nagrody zdobyli bracia:

Olaf Furtak kl. II

Maksymilian Furtak kl. III

      Za udział w zajęciach świetlicowych wszyscy wychowankowie otrzymali pamiątkowe medale. Na zakończenie pani wicedyrektor oraz nauczyciele życzyli dzieciom bezpiecznego i udanego wypoczynku, aby po wakacjach przywitać szkołę z nowym zapasem energii.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz