„Przepis na zdrowie”

W dniu 7 czerwca 2013r. na zaproszenie organizatorów konkursu plastycznego „Przepis na zdrowie” uczennice naszej szkoły: Katarzyna Jaroń, Katarzyna Jędrzejczyk, Elżbieta Ludwicka wraz z opiekunem panią Anną Koprowską wzięły udział w Finałowej Gali wręczenia nagród. Ogłoszenie wyników odbyło się w SP nr 25 w Kielcach.

Katarzyna Jaroń uczennica klasy VI otrzymała wyróżnienie. To duży sukces zwłaszcza, gdy dowiedzieliśmy się, że do konkursu wpłynęło ponad 600 prac z całego województwa świętokrzyskiego. Podczas wręczania nagród mogliśmy podziwiać ekspozycję konkursowych prac, których głównym celem było upowszechnianie i promowanie zasad prawidłowego żywienia. Jury miało trudny „orzech do zgryzienia” bowiem wszyscy laureaci wykazali się dużym talentem, pomysłem i wyobraźnią łącząc i wykorzystując różnorodne techniki plastyczne.

Podczas Finałowej Gali nie zabrakło niespodzianek: zorganizowane wspólne zabawy przy muzyce oraz wielokrotne losowanie „szczęśliwych numerków”. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz