Plastyczne inspiracje szachami

18 V 2013 r odbył się XI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny. Jednym z etapów imprezy było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Szachy moja pasją”. Na konkurs napłynęło wiele ciekawych prac wykonanych różnorodnymi technikami. Ze Szkoły Podstawowej z Bolechowic wzięło udział ponad 20 dzieci. Uczniowie wykonywali prace pod opieką Katarzyny Pabian. Uczniowie naszej szkoły zostali obsypani wieloma nagrodami:

Kategoria kl. IV- VI

II miejsce

  • Kinga Pawłowska
  • Joanna Ludwicka

III miejsce

  • Magdalena Kasprzyk
  • Aleksandra Woś

Wyróżnienie

  • Dominika Tracz

Kategoria kl. I – III

III miejsce

  • Dominik Wicik

Liczne wyróżnienia naszych uczniów zostały zauważone przez przybyłych na turniej gości i nagrodzone gromkimi brawami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz