Turniej Piłki Nożnej Halowej

Turniej Piłki Nożnej Halowej Klas IV i V SP o Puchar Dyrektora ZPO w Bolechowicach.

I MIEJSCE DZIEWCZĄT Z SP W BOLECHOWICACH!
W dniu 14 marca 2019 roku w hali ZSP w Nowinach odbył się Pierwszy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców Klas IV i V o Puchar Dyrektora ZPO w Bolechowicach. W zawodach wzięły udział szkoły z: Zagnańska, Kajetanowa, Kostomłotów, Nowin i gospodarz SP w Bolechowicach. Turniej został oficjalnie otwarty przez Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Panią Urszulę Wierzbicką. W rozpoczęciu uczestniczył również Wójt Gminy Sitkówka Nowiny Pan Sebastian Nowaczkiewicz i Dyrektor ZSP w Nowinach Pani Kornelia Bem – Kozieł. Każda ze szkół wystawiła do turnieju po dwa zespoły: dziewcząt i chłopców. Mecze były bardzo zacięte i emocjonujące obfitujące w wiele strzałów i interwencji bramkarzy. 

W kategorii żeńskiej wygrał gospodarz dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Bolechowicach. Zwycięska drużyna wygrała dwa mecze, jeden zremisowała i jeden przegrała. Drugie miejsce zajęła SP w Zagnańsku, a trzecie SP w Nowinach. Najlepszą zawodniczką została Emilia Zawadzka z SP w Bolechowicach, Najlepszym Strzelcem Daria Gliszczyńska. Najlepszą Bramkarką Marcelina Kubicka z SP w Nowinach.
W kategorii chłopców bezkonkurencyjna okazała się drużyna SP w Kostomłotach, drugie SP w Zagnańsku i trzecie SP w Nowinach, kolejne SP w Kajetanowie i SP w Bolechowicach. Najlepszym zawodnikiem został Wojtek Starz, Najlepszym Bramkarzem Bartek Widurski z SP w Nowinach a Najlepszym strzelcem Bartek Szczygieł. Wszyscy uczestnicy turnieju podkreślali wspaniałą atmosferę jaka panowała zarówno na boisku jak i na trybunach. Dziewczyny będące na trybunach gorącym i głośnym dopingiem wspierały swoją drużynę.

Wszyscy otrzymali z rąk Dyrektor ZPO w Bolechowicach Pani Urszuli Wierzbickiej pamiątkowe statuetki, dyplomy i puchary oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Sitkówka – Nowiny Pana Sebastiana Nowaczkiewicza. Piłki dla najlepszych trzech drużyn w dwóch kategoriach ufundowane zostały przez Nowińską Akademię Futsalu. Pierwszy Turniej w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców przeszedł do historii.

Dziękujemy wszystkim za udział i za wsparcie w organizacji tej imprezy. 

FOTO KLIK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz