Zajęcia otwarte w przedszkolu :)

Zajęcipobranea  otwarte to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami w czasie której mają oni okazję zapoznać się m.in. ze sposobami pracy dydaktyczno-wychowawczej, oraz przekonać się jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić. 

            W poniedziałek 19 grudnia na zajęcia o takim charakterze zostali zaproszeni rodzice dzieci 3, 4 i 5-latków. Warsztaty w tym dniu poprowadziły wychowawczynie grup: pani Anna Marzec, pani Aneta Gruszczyńska, pani Sylwia Górska i pani Małgorzata Wilk. Wszyscy chętnie brali udział we wspólnych grach i zabawach. Grupa „Motylki” i „Pszczółki” wraz z rodzicami wykonały różnego rodzaju ozdoby na choinkę. Dzieci z grupy „Tygryski” dekorowały pierniczki różnokolorowymi lukrami i barwnymi posypkami.Oczywiście trudno się było oprzeć kolorowym cukiereczkom i słodkiemu lukrowi i nie skosztować choćby odrobinki.Warto podkreślić, że w wykonywaniu pracy towarzyszyła wyjątkowa atmosfera, którą dodatkowo uprzyjemniało słuchanie kolęd. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Wspólne spotkanie integracyjne z rodzicami nie obyło się bez składania życzeń.

       Dziękując Państwu serdecznie za dotychczasową współpracę, pragniemy złożyć życzenia świąteczne zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym 2017 roku.

Składają Pani Dyrektor Urszula Wierzbicka, dzieci i panie z przedszkola.

Wesołych Świąt

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz