Wyjazd do kina na film „Fru !” w Kielcach

fruuuu      31 marca 2015 r. przedszkolaki z trzech grup pod opieką wychowawczyń pani: Ewy Krzysztofek, Anny Marzec, Anety Gruszczyńskiej i Sylwii Górskiej udały się na seans filmu animowanego pt. „Fru !” w wersji 3d.

         Przed żółtym ptaszkiem, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, pojawiła się szansa by stać się przewodnikiem prawdziwego stada. Jego zadaniem było poprowadzić grupę przyjaciół do ciepłych krajów, gdyż jako jedyny poznał nową trasę przelotu. Problem w tym, że nieborak nie miał zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka.

         Dobrze jednak mieć przewodnika, który przewidzi wszystkie niebezpieczeństwa nawet jeśli prowadzi cale stado w złym kierunku. To był wspaniały lot. Niepowtarzalna, długa i niebezpieczna wędrówka pełna przygód trzymająca w napięciu do samego końca.

Za sprawą prawdziwych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokazał wszystkim, gdzie ptaki zimują!

          Film posiada zakończenie z happy endem i zawiera przesłanie: wiara czyni cuda a miłość jeśli wypływa z głębi serca pokona wszystkie przeciwności losu. Dzieci z zachwytem obejrzały zaskakujące przygody grupy ptaszków. Już nie mogą się doczekać kolejnego wyjazdu …

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddział Przedszkolny. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz