Świetlicowy konkurs plastyczny rozstrzygnięty

halloween2

      W dniu 3 listopada 2014r. w SP w Bolechowicach został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny pod hasłem „Halloween”. Organizatorem konkursu była pani Anna Koprowska i Wioletta Telesiewicz, natomiast pomysłodawcą wybranej tematyki  byli uczniowie z klas I – IV, którzy niezwykle ochoczo przystąpili do pracy.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań obcą kulturą, angażowanie wychowanków do działań oraz pobudzanie wyobraźni i prezentacja możliwości twórczych. Do wykonania prac dzieci wykorzystały wiele poznanych technik plastycznych tj. wyklejanka z kolorowego papieru, kolaż, farby, kredki ołówkowe, pastele suche i olejne. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na zorganizowanym apelu w holu szkolnym, gdzie mogliśmy podziwiać galerię wykonanych prac. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez pana Dyrektora i wychowawców świetlicy.

 WYNIKI KONKURSU:

I miejsce         Piotr Kasperek            kl. I b

Gabriela Chrabąszcz kl. I

II miejsce        Katarzyna Twardowska kl. IV

III miejsce      Emilia Barto kl. IV, Wiktoria Huk kl. III    ( praca zbiorowa )

Wyróżnienia:

Sylwia Lasota kl. IV

Natalia Gruszka kl. III, Katarzyna Chrobot kl. III ( praca zbiorowa )

Aleksandra Woś kl. III

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia. Gratulujemy laureatom i zachęcamy wszystkich do dalszej aktywności w życiu świetlicy i szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz