IV Gminny Rodzinny Konkurs Recytatorski

Dnia 6 czerwca 2012 r. odbył się IV Gminny Rodzinny Konkurs Recytatorski
w Przedszkolu Samorządowym w Nowinach. W tym roku tytuł nosił: ”Muszki, ważki, bąki – mieszkańcy łąki”. Organizatorami konkursu były pani Urszula Wierzbicka – z-ca Dyrektora Przedszkola w Nowinach i pani Anna Bogdan-Kucypera – logopeda. Przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodzin. W zabawie mogła brać udział dowolna liczba osób powiązana pokrewieństwem. Jury oceniało dykcję, wymowę, oryginalność, trudność wybranego utworu, stroje i rekwizyty. W konkursie udział wzięły również przedszkolaki
z oddziału przedszkolnego w Bolechowicach.
Nasze przedszkole reprezentowali Bartłomiej Krajewski wraz z mamą Beatą oraz ich kuzynka Patrycja Krupa. W ciekawych i oryginalnych strojach prezentowali się pięknie.
Z uśmiechem na twarzy zaprezentowali wiersz pt. „Konik polny i boża krówka” autorstwa Jana Brzechwy. Za odwagę i zaangażowanie ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Na zakończenie spotkania, pani dyrektor Alina Banasik podziękowała wszystkim dzieciom i rodzicom za przygotowanie się do konkursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz