Spotkanie z p. Ewą Chotomską

W poniedziałek 11 czerwca 2012 r. do naszej szkoły zawitał szczególny gość – p. Ewa Chotomska, znakomita autorka książek dla dzieci, m. in. „Pamiętnika Felka Parerasa” czy „Kuchennego alfabetu” oraz współtwórczyni znanych programów dla młodych widzów, jak np. „Tik – Tak”, „Jedyneczka”, „Domowe przedszkole”, „Ciuchcia” czy „Budzik”. Pani Ewa jest także pomysłodawcą i współtwórczynią dziecięcego zespołu muzycznego „Fasolki”, dla którego pisze znane wszystkim melodyjne, niezapomniane piosenki, m. in. cudowną „Moją fantazję”, zabawne „Mydło lubi zabawę” czy „Myj zęby”, zebrane i wydane w książce „Piosennik Ciotki Klotki”.
Mimo, że jest bardzo zajętą osobą zgodziła się przyjechać do Bolechowic na spotkanie z przedszkolakami i uczniami klas I-III.
Pani Ewa, to znana z programów dla dzieci Ciotka Klotka, szalenie słoneczna i kolorowa postać w kapeluszu, w boa z piór, różnobarwnych ubraniach i… butach. Tak właśnie wyglądała goszcząc u nas w szkole, nic zatem dziwnego, że natychmiast skradła serca i sympatię obecnych na tym spotkaniu dzieci. Pani Ewa bawiła się z dzieciakami, tańczyła i śpiewała razem z nimi swoje największe i najbardziej znane przeboje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz