„Serce dla przyjaciela”

W dniu 12.06.2012r. w ramach nawiązanej przyjaźni z Domem Pomocy Społecznej pod hasłem „Serce dla przyjaciela” uczniowie SP w Bolechowicach pod opieką pani Marty Mołas i pani Anny Koprowskiej już po raz kolejny odwiedzili pensjonariuszy w Zgórsku. Tym razem towarzyszył nam lokalny Zespół Ludowo-Obrzędowy Bolechowiczanie.
Pensjonariusze jak zwykle z dużą radością i zaciekawieniem oczekiwali na nasze występy.
Przed publicznością w pierwszej kolejności zaprezentowali się wychowankowie świetlicy szkolnej, którzy wystąpili w przedstawieniu kukiełkowym pt. ”Wakacyjne plany” przygotowanym pod kierunkiem pani Anny Koprowskiej. Pomysłowe marionetki zwierząt wykorzystane w mini spektaklu zostały własnoręcznie wykonane przez dzieci na zajęciach świetlicowych. Ponadto uczniowie pokazali swoje umiejętności wokalne w lubianych i chętnie śpiewanych piosenkach Występ był podsumowaniem całorocznej pracy twórczej.
Kolejną miłą niespodzianką były pieśni ludowo–biesiadne w wykonaniu zespołu „Bolechowiczanie” Przy dźwiękach tej muzyki na zakończenie spotkania wszyscy chętnie włączyli się do wspólnej zabawy w kręgu przyjaźni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz