Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Zwracamy się do Was z prośbą o wyrozumiałość i chęć współpracy w tym trudnym, dla nas wszystkich, okresie.
Nasi nauczyciele, za pośrednictwem e- dziennika lub platform edukacyjnych na bieżąco informują o zadaniach, ćwiczeniach, bądź projektach planowanych na najbliższy czas. (czasami platformy mogą nie działać – z powodu przeciążenia serwerów, jednakże nie jest to zależne od nas – prosimy o cierpliwość).
Jest to wyjątkowa sytuacja, kiedy wdrażamy inne, niż dotychczas, metody nauki i pracy.
Drodzy Rodzice, zwracamy się do Was z prośbą o rozpowszechnianie informacji , które, w miarę możliwości, będą umieszczane na e- dzienniku lub fb. Chcemy, aby nasi uczniowie, spożytkowali czas zawieszenia zajęć w szkole na pracę w domach – utrwalanie i usystematyzowanie wiedzy i umiejętności.
W przypadku trudności wynikających z braku dostępu rodzica do e- dziennika ( zagubienie hasła), prosimy o kontakt ze szkołą, w tych przypadkach wygenerujemy nowe hasło dostępu. Takie rozwiązania, niewątpliwie, ułatwią komunikację pomiędzy szkołą rodzicami i uczniami. Mamy nadzieję, że pomimo czasowych utrudnień, razem uda nam się realizować zadania na odległość i nie wpłynie to na jakość pracy naszej i naszych uczniów.
Bardzo dziękujemy Wam, Drodzy Rodzice, za zrozumienia oraz wyrazy wsparcia, które od Was otrzymujemy. 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.