Wizyta Biskupa

W czwartek 19 września 2019 roku gościliśmy w naszej szkole księdza Biskupa Mariana Florczyka – biskupa pomocniczego diecezji kieleckiej. Obecność  ta związana była z wizytacją kanoniczną parafii. Wizyta była wyjątkowym wydarzeniem dla nauczycieli, pracowników i uczniów naszej szkoły. Uczennice klasy VI przywitały szanownego gościa  ,,tańcem aniołów”, następnie słowa powitania skierowała Pani Dyrektor i uczniowie. Przedstawiciele chóru i przedszkolaki zaśpiewali piosenki. Ksiądz Biskup skierował słowa do społeczności  szkolnej i udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa. Na zakończenie spotkania wszyscy wspólnie zaśpiewali hymn ŚDM w Krakowie ,,Błogosławieni miłosierni”.

FOTOGALERIA KLIK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz