Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu :)

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

 Na zewnątrz biało i mroźnie, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco. Wszystko to za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich. Tak też było w grupie „Tygrysków”, „Pszczółek”, „Motylków” i „Biedronek”, do których 24.01.2017r. licznie przybyli dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków, przygotowana przez panie: Sylwię Górską,  Małgorzatę Wilk, Anetę Gruszczyńską, Annę Marzec, Paulinę Kasperek, przedstawiła swój program artystyczny.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, a dumni dziadkowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Każda babcia i wszyscy dziadkowie otrzymali, przygotowane przez dzieci, drobne upominki. Grupa 3-latków zaprosiła swoich gości do wspólnej zabawy. Dziadkowie i babcie chętnie bawili się z dziećmi, tańczyli i wyginali w rytm muzyki. Dziadziuś Anastazji przeczytał maluchom bajkę „W zagrodzie – Krówka”.

Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, a dziadkowie obiecali, że pojawią się w przedszkolu za rok.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz