Przegląd – Czy internet jest dla dzieci?

II Przegląd plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców pod hasłem: ,,Czy Internet jest dla dzieci?”- rozstrzygnięty

dyplom

          „Komputer lub robot XXV wieku ’’  to tytuł konkursu plastycznego jaki odbył się dnia 12.03 2015 r. w  oddziałach  przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Bolechowicach . Organizatorem przeglądu było Przedszkole Samorządowe Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętokrzyskie Skrzaty w Kielcach, a także Wojewoda Świętokrzyski – Bożentyna Pałka-Koruba, Kurator Świętokrzyski – Małgorzata Muzoł, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Wojewódzka Komenda Policji w Kielcach. Na tę uroczystość  do naszego przedszkola przybyli znakomici goście w osobach: pana Tomasza Krawca przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego, ST. Posterunkowej pani Marzeny Marszałek z Komisariatu Policji w Chęcinach oraz pani Agnieszki Wysockiej dyrektor Przedszkola „świętokrzyskie Skrzaty” w Kielcach.

 Ideą II przeglądu plastycznego było:

– było uświadomienie dzieciom zalet i zagrożeń powstałych w wyniku korzystania z Internetu, – propagowanie wśród dzieci sztuki plastycznej,

– rozwijanie twórczego myślenia, a także

– stworzenie możliwości do wspólnego działania dziecko-rodzic

        W części konkursowej niektóre dzieci zaprezentowały wspaniałe  prace plastyczne związane z konkursem jak również swoje umiejętności wokalno- muzyczne. Przy wykonaniu robotów było widać dużo pracy włożonej przez dzieci ,rodziców i wychowawców grup. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, za wspólnie przygotowane z dziećmi roboty oraz prace plastyczne, pani Marzenie Marszałek z Komisariatu Policji w Chęcinach za wspaniały wykład na temat zagrożeń wynikających z nieumiejętnego korzystania z Internetu przez dzieci.

 Nad całością przebiegu konkursu  czuwały panie: Anna Marzec, Ewa Krzysztofek, Aneta Gruszczyńska, Sylwia Górska –wychowawczynie przedszkola.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddział Przedszkolny. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz