Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

wakacje         Po długich dziesięciu miesiącach nauki, dnia 27 czerwca  2014 r., zakończył się kolejny, pracowity rok szkolny. Był to czas nowych wyzwań i zmian, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań. Podczas uroczystości zakończenia dyrektor szkoły, pan Tomasz Gruszczyński wręczył świadectwa z wyróżnieniem dla najlepszych uczniów, natomiast Wicewójt Gminy Sitkówka – Nowiny pan Krzysztof Rym wręczył stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie . To był też szczególny dzień dla szóstoklasistów. Pożegnali oni grono pedagogiczne i swoich młodszych kolegów. Pod kierunkiem wychowawczyni- pani Sylwii Skrzyniarz absolwenci przygotowali program słowno – muzyczny, w którym to jako aniołki po raz ostatni zaprezentowali swoje zdolności artystyczno – muzyczne. We wzruszających słowach przekazali słowa wdzięczności za długie lata przebywania w gronie, które dawało im poczucie bezpieczeństwa, pozwalało na rozwijanie osobowości i wspierało w potrzebie. Kiedy główni aktorzy skończyli swój występ, na scenie pojawili się uczniowie klasy V. Przygotowani przez swoją wychowawczynią- panią Katarzynę Ściana uroczyście pożegnali swoich starszych kolegów wręczając im dyplomy i symboliczne upominki.

Na scenie swoje umiejętności zaprezentowali także nasi milusińscy z oddziałów przedszkolnych, którzy to śpiewając i tańcząc żegnali mijający rok szkolny 2013/2014 i witali wakacje.

Wszystkim tegorocznym absolwentom dziękujemy za wpisanie się na stałe w historię Szkoły Podstawowej w Bolechowicach i pozostawienie w murach naszej szkoły cząstki siebie. Życzymy wiele szczęścia w przyszłości, mając nadzieję, że nie zapomną czasów szkoły podstawowej.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy, a wszystkim życzymy , aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, bogate w fantastyczne przygody, spotkania z interesującymi ludźmi, ale przede wszystkim bezpieczne.

Koniec roku szkolnego 2013-2014_02Tegoroczni Absolwenci Szkoły Podstawowej w Bolechowicach:

  1. Bugara Damian
  2. Chatys Jakub
  3. Kaczmarzyk Paula
  4. Kasperek Maciej
  5. Litwin Damian
  6. Szymonek Marcelina
  7. Zalewa Maciej
Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz