„Anatomia – czyli co kryje w sobie każdy z nas”

aga P

Tak miał zachęcać naszych uczniów plakat dotyczący konkursu plastycznego.

I zachęcił na tyle mocno, by dać wygraną.

aga P tytułOrganizatorem konkursu było Regionalne Centrum Naukowo- Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim, a skierowany on był do uczniów uczęszczających do klas 1-3 ze szkół podstawowych z gmin: Chęciny, Sitkówka-Nowiny oraz Morawica.

Z naszej szkoły swoje prace zaprezentowali: Ada Zalewa i Karol Woś z klasy pierwszej, Weronika Jarząb, Oliwia Wajs, Maciej Wróblewski i Olaf Furtak z klasy drugiej oraz Sylwia Lasota, Elżbieta Ludwicka i Maksymilian Furtak z klasy trzeciej.

Wszyscy oni zostali zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się 6 grudnia w siedzibie Regionalnego Centrum Naukowo – Technologicznego w Podzamczu i nie była to data przypadkowa. Organizatorzy bowiem zapewnili uczestnikom doskonałą zabawę mikołajkową, podczas której na uczniów czekały liczne atrakcje, w tym m.in. animacje z Koziołkiem Matołkiem, bajkowymi wróżkami, warsztaty chemiczno – fizyczne, warsztaty z robotyki czy turniej gier kreatywnych. 

Pośród nadesłanych wielu fantastycznych prac znalazły się prace naszych uczniów i to one zostały docenione i wyróżnione przez jury. Wyróżnienie zdobyła praca Ady Zalewy i Karola Woś z klasy pierwszej, II miejsce praca Maksymiliana Furtaka, a pierwsze miejsce zdobył uczeń klasy drugiej Olaf Furtak, który nie krył swojego szczęścia, choć na co dzień bywa bardzo poważnym, spokojnym i opanowanym, jak na swój wiek, chłopcem.

Radość udzieliła się zresztą wszystkim, bo każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek.

Zwycięzcom  gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, a innych uczniów zachęcamy do udziału w proponowanych przez szkołę różnych formach aktywności.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz