Harcerze w Szkole Podstawowej w Bolechowicach

W czasie ferii zimowych br. w naszej szkole stacjonowali harcerze z XXV Szczepu Harcerzy i Zuchów„Kielce” W zimowisku uczestniczyły dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Harcerze zwiedzili naszą okolicę, Jaskinię Raj, korzystali z kąpieli na basenie „Perła”, jak również uczestniczyli w rozgrywkach szachowych zorganizowanych w szkole. W zajęciach stacjonarnych organizowanych przez opiekunów mogli uczestniczyć również uczniowie naszej szkoły. W dzień odjazdu pani wicedyrektor Bogna Kuźmuk żegnając naszych gości powiedziała, że harcerstwo to doskonała propozycja dla dzieci i młodzieży, która łączy zabawę z wychowaniem i edukacją. Podziękowała za uczestnictwo w zimowisku w murach naszej szkoły i zaprosiła dzieci na słodki poczęstunek. Harcerze wraz z opiekunami mile spędzili czas w naszej placówce , świetnie się bawili i udowodnili, że harcerstwo nie musi być nudne. Było to pierwsze spotkanie z harcerzami w naszej szkole – myślimy, że nie ostatnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz