„W świecie barw”

W świetlicy szkolnej nie brak okazji do rozwijania talentu plastycznego.

Nasze motto brzmi: „W świetlicy jest zawsze wesoło i kolorowo.”

W październiku został ogłoszony konkurs plastyczny pod hasłem „W świecie barw”, którego organizatorem była pani Anna Koprowska – wychowawca świetlicy.

Dzieci z klas I- III ogromną chęcią wzięły w nim udział. Zadaniem uczniów było przedstawienie kompozycji świata wodnego techniką kolorowej mozaiki. W swoich pracach podopieczni mogli również wedle swoich fantazji i upodobań wykorzystać znaną już im technikę kolażu.

Inspiracją na taką właśnie tematykę konkursową było założenie w naszej szkole akwarium, które wzbudziło duże zainteresowanie wśród dzieci. Głównym celem konkursu była konfrontacja upodobań, sposobu pojmowania świata wodnego oraz wrażliwości artystycznej.

Spośród wielu prac, które brały udział w konkursie, jury w składzie:

przewodnicząca komisji:
pani Anna Koprowska

członkowie:
pani Marta Czwartosz – Mołas
pani Katarzyna Pabian

zwróciło uwagę na oryginalną kompozycję i pomysłowość dzieci jak również estetykę wykonania prac.

Ogłoszenie wyników odbyło się 10.11.2011r. na apelu szkolnym. Zwycięzcy zostali nagrodzeni upominkami i pamiątkowymi dyplomami ufundowanymi przez firmę Victory Trofea mieszczącej się przy ul. Karczówkowskiej 20.Nagrody wręczył pan dyrektor Tomasz Gruszczyński i wychowawca świetlicy szkolnej pani Anna Koprowska. Pan dyrektor serdecznie wszystkim pogratulował życząc dalszych sukcesów.

I miejsce

Joanna Ludwicka kl. III

II miejsce

Jakub Porzucek kl. III

III miejsce

Joanna Bukowska kl..III
Justyna Nosek kl. III

Wyróżnienie

1. Sylwia Lasota kl .I

Prace można podziwiać na zorganizowanej wystawie w holu naszej szkoły.

Anna Koprowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz