Nasi sportowcy zwyciężają!

NASI UCZNIOWIE Z MEDALAMI MISTRZOSTW WOJEWODZTWA!

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bolechowicach Bartek i Artur Wawrzak spisali się „na medal” na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Województwa U-16, które odbyły się w Ostrowcu Świetokrzyskim w dniu 17 maja 2026 roku.

Bartek Wawrzak zdobył trzy medale: dwa złote i jeden srebrny:

Bieg na 110 m.p. plotki – 15,76 s.

Pchnięcie kulą – 10,48 m.

Skok w dal – 6,03 m.

Młodszy brat Artur, zdobył srebrny medal w biegu na 100 metrów

100 metrów – 13,02 s

Uczniowie reprezentują obecnie Kielecki Klub Lekkoatletyczny.

Wielkie gratulacje dla chlopaków!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.