
NASI UCZNIOWIE Z MEDALAMI MISTRZOSTW WOJEWODZTWA!
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bolechowicach Bartek i Artur Wawrzak spisali się „na medal” na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Województwa U-16, które odbyły się w Ostrowcu Świetokrzyskim w dniu 17 maja 2026 roku.
Bartek Wawrzak zdobył trzy medale: dwa złote i jeden srebrny:
Bieg na 110 m.p. plotki – 15,76 s.
Pchnięcie kulą – 10,48 m.
Skok w dal – 6,03 m.
Młodszy brat Artur, zdobył srebrny medal w biegu na 100 metrów
100 metrów – 13,02 s
Uczniowie reprezentują obecnie Kielecki Klub Lekkoatletyczny.
Wielkie gratulacje dla chlopaków!




