
19 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dobrych Uczynków. Z tej okazji odbył się w naszej szkole apel, który miał na celu zachęcić do czynienia dobra i przestrzegania zasad dobrego wychowania.

19 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dobrych Uczynków. Z tej okazji odbył się w naszej szkole apel, który miał na celu zachęcić do czynienia dobra i przestrzegania zasad dobrego wychowania.