Żywa historia

Galeria

17 kwietnia do naszej szkoły zawitali członkowie stowarzyszenia Okręg Kielce „Jodła” Armii Krajowej oraz pracownicy Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej. Członkowie stowarzyszenia opowiadali o historii lokalnych oddziałów Armii Krajowej, o ich dowódcach, żołnierzach i akcjach przeprowadzonych na naszych terenach. Po spotkaniu uczniowie mogli pooglądać eksponaty przywiezione z Muzeum.

Dziękujemy Dionizy Krawczyński za wspaniałą lekcję historii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.