Dekoracja uczestników Minimundialu

Wielkie emocje sportowe, ogłuszający doping, kolorowo ubrani kibice, hymny, sędziowie, żółte i czerwone kartki. To nie opis Mundialu w Katarze tylko w „trochę” mniejszych Bolechowicach. Blisko 60 dziewczynek I chłopców, 18 drużyn reprezentujących osiem klas Szkoły Podstawowej w Bolechowicach  wzięło udział w tej super zabawie Piłkarskiej. W kategorii klas 4-8 zwyciężyła drużyna Francji (Wiktor, Dawid i Robert) pokonując w finale Senegal. Trzecie miejsce zajęła Hiszpania. Najlepszym zawodnikiem został Franek Pabjan, Najlepszym Bramkarzem –  Wiktor Łataś, Najlepszym Strzelcem – Dawid Barto. W kategorii kłas 1-3, zwyciężyła drużyna Polski (3 klasa – Dawid i Marcel), drugie miejsce Hiszpania (2 klasa Iga i Kinga) I trzecie miejsce Holandia (1 klasa – Adam i Adrian) Uczestnicy otrzymali z rąk Pani Dyrektor Urszuli Wierzbickiej pamiątkowe medale I puchary w kształcie prawdziwego Pucharu Świata. Wszyscy uczestnicy, kibice i cheerleaderki otrzymali drobne upominki. Organizatorami rozgrywek, byli nauczyciele wf Michał Ziernik I Karol Styrcz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.