Informacja o rekrutacji

Ustawa z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych – obsługa administracyjna naszej szkoły zapewnia funkcjonowanie szkoły i przedszkola codziennie od godz. 9.00 – 13.00.
Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii w naszym kraju informujemy, że szkoła i przedszkole zostają zamknięte do Świąt Wielkanocnych. W ważnych sprawach proszę kontaktować się z dyrektorem szkoły tel. 500 132 227.
REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA ZOSTAJE PRZEDŁUŻONA DO 6 KWIETNIA 2020 R.
Dokumenty można przesłać drogą mailową ( formie skanu,  dokumentu WORD, zdjęcia) na adres bolechowice10@wp.pl. Gdy sytuacja ulegnie poprawie dostarczycie Państwo dokumenty w wersji papierowej.
W wejściu do szkoły znajduje się skrzynka, gdzie w godzinach otwarcia szkoły można wrzucać dokumenty – wnioski rekrutacyjne.
Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do naszego przedszkola można przesłać emaliowo bądź telefonicznie w dniach          17 -24 .04 2020 r. Brak takiego potwierdzenia jest równoznaczne z rezygnacją miejsca w przedszkolu.
Pozostałe terminy harmonogramu rekrutacji pozostają bez zmian.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.