Dzień Dziecka w Naszej Szkole

slider_dzien_dziecka_2015-600x300       01 czerwca w naszej szkole odbył się festyn pod hasłem „Dzień Rodziny”. Dzień ten był podziękowaniem dla wszystkich Mam i Tatusiów oraz nagrodą dla wszystkich –Dzieci. Z połączenia tych trzech świąt powstał właśnie nasz Dzień Rodziny. 

    Imprezę rozpoczęły występy artystyczne naszych przedszkolaków.  Swoje zdolności wokalne, recytatorskie  i taneczne zaprezentowały oddziały przedszkolne „Pszczółki, „Biedronki” i „Motylki”. Nie brakowało odważnych solistów. Śliczną piosenkę dla Taty zaśpiewała Gabrysia Gołuch. Festyn obfitował w mnóstwo atrakcji. Prowadzący – nauczyciel wychowania fizycznego,  pan Maciej Świt, z humorem zapraszał uczestników do zabaw i konkursów.  Dorośli  i dzieci mogli skorzystać m.in. z: konkurencji sportowych, konkurencji zręcznościowych, zabaw ruchowych i konkursów z nagrodami. Na uczestników zabawy czekało też mnóstwo smakołyków, wata cukrowa, słodkie babeczki, herbata i wreszcie, to na co wszyscy najbardziej czekali – pieczona na ognisku kiełbasa. Wszystko to ufundowali dla naszych uczniów: Rada Rodziców i pan Dyrektor – Tomasz Gruszczyński. Jak wiemy dobra zabawa to bezpieczna zabawa, dlatego też w  ciągu całego dnia nad naszym bezpieczeństwem czuwała fachowa pomoc- policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Chęcinach: sierż. Marzena Marszałek i sierż. Karol Kosicki.

Rodzice z wielkim zaangażowaniem włączyli się w pomoc przy naszym festynie:  obsługiwali stoisko z łakociami, pomagali piec kiełbaski oraz czuwali nad sprawnym przebiegiem imprezy.

    – Zabawa była bardzo udana, cieszymy się, że przy współpracy z Rodzicami, Nauczycielami i Samorządem Uczniowskim udało się stworzyć  tak rodzinne święto integrujące szkołę i środowisko lokalne. Przez całe dziesięć lat pracy uśmiech i szczęście dziecka było to dla mnie priorytetem- mówił Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bolechowicach, Tomasz Gruszczyński.

Jeszcze raz dziękujemy Organizatorom! Do zobaczenia za rok!

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Oddział Przedszkolny. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz