Wyniki sprawdzianu po klasie szóstej 2015/2016

17844_sprawdzian-szostoklasisty-nauczyciele-chca_25 kwietnia 2016 roku nasi szóstoklasiści  pisali sprawdzian po klasie szóstej. Podobnie jak w ubiegłym roku nasi uczniowie wypadli rewelacyjnie i możemy poszczycić się doskonałym wynikiem. Z części pierwszej z języka polskiego i matematyki średni wynik klasy wyniósł – 28.13, natomiast z języka angielskiego – 30,50.

– Serdecznie gratuluję dzieciom, rodzicom i nauczycielom uczącym w naszej placówce. Taki wynik jest rezultatem Ich wspólnej pracy oraz zajęć dodatkowych prowadzonych w Szkole Podstawowej w Bolechowicach podkreślał dumny ze swoich uczniów i nauczycieli, Pan Dyrektor – Tomasz Gruszczyński.

Wynik w kraju z języka nowożytnego: 71%  naszych uczniów: 76,25%

Wynik w kraju z języka polskiego: 63%  naszych uczniów: 73%

Wynik w kraju z matematyki: 54%  naszych uczniów: 68%

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz