Wizyta uczniów i przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Bolechowicach na meczu mistrzów Polski VIVE TAURON KIELCE.

Bez tytułuBez tytułu2

W sobotę 28 marca 2015r. uczniowie naszej szkoły z klasy I A i oddziału przedszkolnego – grupa sportowa wraz z nauczycielami panią Moniką Osuch oraz panem Maciejem Świt po raz pierwszy mieli możliwość kibicowania mistrzom Polski piłkarzom ręcznym KS VIVE TAURON KIELCE. Przeciwnikiem naszej drużyny był KS ZAGŁĘBIE LUBIN. Dzieci obejrzały wspaniałe widowisko, w którym ekipa trenera p. Talanta Dujszabaszajewa dominowała nad KS ZAGŁEBIE LUBIN. Nasi uczniowie w czasie meczu wspaniale dopingowali piłkarzom, z wielkim zaciekawieniem zerkali na tablicę wyników, która z każdą chwilą pokazywała wygraną naszych piłkarzy ręcznych.  Mecz zakończył się wynikiem 48:34 dla naszych mistrzów. Po zawodach zbierali autografy sportowców i robili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia. Możliwość oglądania meczu piłki ręcznej w Hali Legionów przy ulicy Bocznej w Kielcach  była dla uczniów nowym, doskonałym i ciekawym wydarzeniem, a w drodze powrotnej do szkoły nie zabrakło śpiewu i sportowych okrzyków. Dzieci wróciły do domów szczęśliwe i wyraziły chęć wzięcia udziału w kolejnych meczach naszej drużyny.28

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddział Przedszkolny, Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz