Zabawa karnawałowa

Choinka Szkolna wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w Szkole Podstawowej w Bolechowicach. Jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci, młodzieży, a także dla społeczności lokalnej. Dlatego dnia 30 stycznia 2014 roku w naszej szkole odbył się kolejny już bal choinkowy przygotowany dla przedszkolaków i uczniów przez Radę Rodziców. Na ścianach i drabinkach pojawiły się balony, serpentyny, gwiazdki, łańcuchy, bibuła i inne ozdoby. Dekoracja sali wyglądała bardzo ładnie. Dyrektor szkoły Tomasz Gruszczyński przywitał wszystkich serdecznie, życząc jednocześnie wspaniałej zabawy. Mimo złych warunków pogodowych frekwencja dopisała, a wszyscy doskonale się bawili. W ten wyjątkowy wieczór grał, śpiewał i bawił nas zespół COMA. W zabawie uczestniczyli wszyscy uczniowie, ich rodzice, młodsze rodzeństwo, a nawet absolwenci naszej szkoły i mieszkańcy okolicznych wsi. Przedszkolaki  przybyły przebrane w stroje swoich ulubionych postaci z bajek. Tylu rozbójników, piratów, batmanów, księżniczek nie zobaczymy na żadnym innym balu, jak tylko na karnawałowym!

Dzieci i rodziców nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać. Co jakiś czas z mikrofonu płynęły życzenia zachęcające do udziału w zabawie nauczycieli i rodziców. W trakcie balu czynna była kawiarenka, zorganizowana przez Radę Rodziców, w której można było zjeść coś słodkiego i napić się herbaty lub soku.

Czas zabawy szybko minął, rozbawieni i weseli wróciliśmy do domów. Był to bardzo udany wieczór i długo zostanie w pamięci wszystkich dzieci.

Dyrekcja szkoły i nauczyciele serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniach i organizacji choinki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz