Dzienne archiwum: 22 listopada 2012
Konkurs Recytatorsko–Plastyczny „Co słonko widziało”
22 listopada uczennice klasy III Olga Majchrzyk oraz Kornelia Zając wzięły udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorsko – Plastycznym pod hasłem „Co słonko widziało” pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, który odbył się w SP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Kielcach. … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Szkolne wydarzenia
Możliwość komentowania Konkurs Recytatorsko–Plastyczny „Co słonko widziało” została wyłączona




