Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej (14.X) jest ważnym wydarzeniem dla wszystkich pracowników szkoły. Jest także okazją dla uczniów, którzy również czekają na ten dzień, by przekazać głębokie podziękowania swoim wychowawcom za przekazywaną wiedzę i umiejętności, za codzienny trud i troskę, za ciepły uśmiech, zainteresowanie oraz za wszelką pomoc.
Jak co roku święto to zgromadziło nauczycieli, rodziców i uczniów naszej szkoły na uroczystej akademii i było okazją do podsumowania kolejnego roku pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.
Uczniowie (przygotowani przez p.Sylwię Skrzyniarz) wierszem i piosenką wyrazili swoją wdzięczność Wszystkim Nauczycielom i pracownikom obsługi.
Nauczyciele, którzy w minionym roku wykazali się największymi osiągnięciami, zaangażowaniem w pracę z uczniami i ciekawymi pomysłami, zostali wyróżnieni specjalnymi nagrodami od Pana Wójta Stanisława Baryckiego oraz Pana Dyrektora Szkoły Tomasza Gruszczyńskiego.
W SP Bolechowice tego dnia odbyło się także Pasowanie na Ucznia Klasy I Szkoły Podstawowej. W tym roku w poczet uczniów wstąpiło 13 dzieci. Uczniowie złożyli przysięgę i otrzymali kilka miłych upominków. Dali także niezapomniany i bardzo wesoły występ dla zaproszonych gości, który przygotowali pod czujnym okiem swojej wychowawczyni p.Agnieszki Wypych.
Po części oficjalnej nauczyciele i uczniowie klasy I zaproszeni zostali na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców klasy I.

Sylwia Skrzyniarz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz