BAJECZNA KSIĘGA ŻABEK

BAJECZNA KSIĘGA ŻABEK

Grupa Żabki z Przedszkola Samorządowego w Bolechowicach wraz z rodzicami i wychowawcą panią Sylwią Górską przystąpiła do realizacji projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA organizowanego przez miesięcznik Bliżej Przedszkola.

Realizacja projektu miała przysłużyć się promowaniu czytelnictwa wśród przedszkolaków, stwarzanie okazji do twórczej ekspresji językowej i plastycznej, a także angażowanie rodziców do współpracy z przedszkolem w ramach wspierania rozwoju dzieci.

Projekt polega na napisaniu dalszej części opowiadania pt. „Kicany berek i noc rozterek” oraz zrobienie do niego ilustracji. 13 ochotników z grupy 4-latki wraz z rodzicami napisało niezwykłą książkę z bajecznymi ilustracjami i pełną zwrotów akcji fabułą.

Dzięki tak owocnej współpracy i zaangażowaniu powstała cudowna historia o Zajączku Beniu. Czy Zajączek wziął udział w zawodach? I jak zakończyła się jego przygoda? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w naszej książeczce, która – mamy nadzieję zabierze was w niezwykły świat zwierząt.

Projekt bardzo spodobał się nie tylko dzieciom, ale również rodzicom.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.