Jak miło być Pierwszakiem!

19 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej, którzy z radością i pełnym zaangażowaniem zaprezentowali zdobyte umiejętności podczas swojego występu. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Wójt Gminy Sitkówka- Nowiny Sebastian Nowaczkiewicz, rodzice i dziadkowie naszych najmłodszych uczniów.
W części artystycznej Pierwszoklasiści przekonali widownię, że taniec i rytm nie są im obce, nawet ten w miskach. Kto oglądał, ten wie!!!
A utrzymanie równowagi w miednicy nie jest wcale prostą sprawą. Spróbuj, a sam się przekonasz !
Po wielu próbach, najczęściej nieudanych, występ finałowy Pierwszaków okazał się fantastyczny!
A wychowawczyni, pani Agnieszka Porzucek, nie kryła swojego zachwytu. Po części artystycznej
i zdanym egzaminie, przygotowanym przez starszych kolegów, nastąpiła oficjalna część ślubowania. Uczniowie z właściwą powagą i honorem wypowiadali słowa przysięgi, a pani Dyrektor, Urszula Wierzbicka, dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.
Na koniec zostały już tylko przyjemności w postaci rozdania dyplomów, upominków i słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice uczniów. I tak oto stało się, nasza społeczność szkolna powiększyła się o 17 nowych członków. Pierwszakom życzymy wielu edukacyjnych sukcesów, przyjaciół i samych szóstek!

fotogaleria klik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz