„Words in Pictures” – konkurs rozstrzygnięty!

Words in Pictures” – konkurs rozstrzygnięty!

Uczniowie szkół z naszej gminy lubią angażować wielorakie inteligencje w swój proces uczenia się, a nauczyciele chętnie stwarzają im ku temu okazje… Podczas Pierwszego Międzyszkolnego Konkursu „Words in Pictures” zorganizowanego przez ZPO Bolechowice uczestnicy przedstawili efekty swojej twórczej wyobraźni i kompetencji leksykalnych, łącząc słowa i obrazy w efektowne wizualizacje. Konkurs polegał na wizualnym przedstawieniu wybranego przez siebie słowa w języku angielskim.

Do konkursu zgłoszono ok.60 prac ze szkół podstawowych z terenu naszej Gminy.  Jury miało trudne zadanie aby zdecydować, które prace można wyróżnić…

Zwycięzcami konkursu zostali:

kategoria dzieci młodszych klasy II-III
I miejsce – Patrycja klasa IIIc SP Nowiny
II miejsce – Klaudia klasa III SP Bolechowice
III miejsce – Hania klasa IIb SP Nowiny                                                       
wyróżnienie Adrian klasa III SP Bolechowice

kategoria dzieci starszych kl.IV

I miejsce – Oktawia klasa IV ZPI Kowala                                                                          II miejsce – Oliwia klasa IV SP Bolechowice                                                               III miejsce – Emilka klasa IVc SP Nowiny                                                   wyróżnienie – Bartosz klasa IV ZPI Kowala                                                   wyróżnienie – Tomasz klasa IVa SP Nowiny                                                 wyróżnienie – Maja klasa IVc SP Nowiny

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zadziwiających pomysłów i rewelacyjnych prezentacji!

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i gadżety 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz