Ze świętym Mikołajem w Bawialni „Brykolandia”…

Ze świętym Mikołajem w Bawialni „Brykolandia”…

 We wtorek 6 grudnia wszystkie dzieci w przedszkolu z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa –Świętego Mikołaja.

Już od samego rana grupa 3-latki nasłuchiwała, czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Wcześniej nauczyły się piosenki, którą przygotowały specjalnie dla Niego. W ramach mikołajowej niespodzianki nasz Gość zabrał wszystkie „Tygryski” wraz z nauczycielami panią Sylwią Górską i panią Małgorzatą Wilk do Bawialni „Brykolandia” w Kielcach.

Mikołaj zasiadł w autokarze na honorowym miejscu. Przez całą drogę pozdrawiał pieszych oraz innych kierowców. Jak się okazało niecodzienny pasażer wzbudzał ogromne zainteresowanie nie tylko wśród dzieci.

W Bawialni niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami.„Tygryski” miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo – ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami. Ahh… co to było za zabawa, uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci podczas pobytu w bawialni.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem.  Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni ale w bardzo dobrych humorach.

Nie można nie wspomnieć, o mamusiach i tatusiach naszych przedszkolaków, którzy w tym dniu pomogli w opiece nad dziećmi, i którym za to bardzo dziękujemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz