WITAJ SZKOŁO!!!!!!!!! ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Piękną, słoneczną pogodą, dnia 1 września 2016 roku w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017. Po dwóch miesiącach wakacji nasi uczniowie wrócili do szkoły.

O godzinie 9.00 rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Wypoczęci i zadowoleni, po wakacyjnym wypoczynku, przywitaliśmy szkołę, a nas powitała w niej nowa Pani Dyrektor, Urszula Jolanta Wierzbicka, która życzyła wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny przyniósł dużo zabawy, uśmiechu,a przede wszystkim niezapomnianych wrażeń oraz nabycia nowych wiadomości i umiejętności.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły poznali nauczycieli i pedagogów szkolnych w tym swoje wychowawczynie, z którymi dalszą część spotkania kontynuowali w swoich nowych klasach, gdzie omówione zostały kwestie organizacyjne.
Gościem specjalnym inauguracji roku szkolnego był zastępca Wójta Gminy Sitkówka – Nowiny, pan Łukasz Barwinek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz