Wspaniały wynik szóstoklasistów z naszej gminy

     spr-6-1

     Szóstoklasiści z terenu gminy Sitkówka- Nowiny mogą poszczycić się doskonałym wynikiem sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej. To właśnie oni napisali test najlepiej w powiecie kieleckim plasując się na I miejscu. W skali województwa nasza gmina wypadła równie dobrze zajmując III miejsce.  Taki sukces jest rezultatem wspólnej pracy nauczycieli, rodziców i oczywiście uczniów, których mamy naprawdę zdolnych –Dlatego też serdecznie gratulujemy  uczniom , rodzicom i nauczycielom uczącym we wszystkich szkołach na terenie Gminy Sitkówka – Nowiny.

Wyniki naszej szkoły:

Język polski i matematyka – 29,29pkt co stanowi  71,4 %

Język angielski – 35,43 pkt co stanowi 88,57 %

Naszym szóstoklasistom serdecznie gratulujemy!

 

Artykuł Echo Dnia

echodnia

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz