Nabór dzieci do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2015/2016

zapisy

Szkoła Podstawowa w Bolechowicach ogłasza nabór dzieci do oddziałów przedszkolnych  na rok szkolny 2015/2016

Zapisy rozpoczynają się od dnia 02 marca 2015 r. do 31 marca 2015 r.

Rodzice dzieci po raz pierwszy ubiegających się o przyjęcie zapraszamy po wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego do sekretariatu szkoły w godzinach: od 8.00-15.00 lub na naszą stronę internetową www.spbolechowice.pl , do pobrania w zakładce :rekrutacja – oddziały przedszkolne.

Rodzice dzieci już uczęszczających do oddziału przedszkolnego składają deklarację o  kontynuację uczęszczania do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2015/2016. Deklaracje są dostępne w sekretariacie szkoły, jak również na  stronie  internetowej www.spbolechowice.pl , do pobrania w zakładce: rekrutacja – oddziały przedszkolne.

 Wnioski i deklaracje należy złożyć najpóźniej do 31 marca 2015 r.

Informujemy, iż dzieci 5 – letnie (ur. w 2010 r.) objęte są obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego do podjęcia nauki w szkole.

Dzieci 6 – letnie ( ur.  w 2009 r. ), które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne rozpoczynają naukę w klasie I szkoły podstawowej.

Szkoła zapewnia miejsca w pierwszej kolejności dzieciom 5 – letnim urodzonym w 2010 r. (obowiązek przedszkolny) mieszkającym na terenie Gminy Sitkówka-Nowiny, tj. obwód szkoły: Bolechowice i Wola Murowana.

Szczegóły przyjęcia do przedszkola określa (podstawa prawna: ustawa z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw – Dz. U. z 2014 r., poz. 7)  Regulamin Rekrutacji, który zamieszczony zostaje na tablicy informacyjnej, jak również na stronie internetowej szkoły  www.spbolechowice.pl , w zakładce: rekrutacja – oddziały przedszkolne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oddział Przedszkolny, Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz