Nasi na meczu Plus Ligi siatkarzy

W sobotę 11 stycznia 2014 r. uczniowie naszej szkoły wraz z paniami Justyną Wielgus i Kamilą Siciarską mieli okazję kibicować siatkarzom Effectora Kielce, którzy grali przeciwko drużynie AZS-u Częstochowa w kieleckiej Hali Legionów. Niektórzy po raz pierwszy w życiu uczestniczyli w takim wydarzeniu. Po przedstawieniu zawodników obu drużyn, punktualnie o godzinie 17.00, rozpoczął się mecz. Były śpiewy i wiwaty. Niestety mimo głośnego dopingu kielczanie ulegli gościom spod Jasnej Góry 0-3. Atmosfera była naprawdę niesamowita.Nasi uczniowie okazali się wspaniałą i zdyscyplinowaną młodzieżą. Po dotarciu do autokaru ze śpiewem na ustach ruszyliśmy w drogę powrotną. Przy naszej szkole byliśmy okołogodziny19.15. Wyjazd na taki mecz był niezapomnianym przeżyciem dla uczestników i wspaniałą lekcją poglądową na temat gry w siatkówkę oraz kulturalnego kibicowania. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bolechowicach już nie mogą się doczekać kolejnego takiego wyjazdu. A, jak zapowiada Dyrektor Szkoły pan Tomasz Gruszczyński, dzięki pozyskanym środkom w kwocie 2000zł uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w tym roku jeszcze w niejednym wydarzeniu sportowo-kulturalnym

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolne wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz